Yorumlar

 • (Hasta) 18-10-2019 TavsiyeNo: 111897

  ozanozgursoy@yahoo.com

  Hayatınız olağan haliyle devam ederken birden bir tanım girer hayatınıza “KANSER!” ve bir daha çoğu şey aynı olmaz . Babam ile ilgili dilkökü kanseri olduğunu öğrendiğimizde bu ameliyatı yapacak bir kaç insandan biri dediler Ozan Özgürsoy hocam İçin ... Hem doktorluğuyla hem insanlığıyla o zor günlerimize çare oldu .17 saatlik bir ameliyatla Babamın 2 hayatına başlamasını sağladı . Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunarak Allah kimseye böyle dertler vermesin ama derdinize çare olacak kişi Ozan Hocadır diyorum .

 • Tavsiyeediyorum.com Profesyonel Hizmet Alan Hasta

  ozanozgursoy@yahoo.com

  Benım aılemın dılınde serce parmagı trnagı buyuklugunde beyazlık vardı trabzonda arastrma unuverste aklınıza hangı hastane varsa gıttım benı dılını ısrıyo uykuda dıye erzrum dış hastanesıne yollamak ısdedıler sebebı agıza aparat verıp gece yatarken taksın dılını ısrmasın ben gvenmeyıp ıbnı sınadakı ozan beye gıttım ve ılk muyenede kanserın son safasında ve şah damarınınetrafını kanser sarmış ccallah razı olsun 3sene oldu her 3syda ped cekılıp gderım cok ıyı trabzonda drsaydım hala agıza aparat takacaktık buyazıyı yazıyorum cunku bırıne belkı melhem olur ozan bey babamın oglu deyıl fakat allah razı olsun ondan amalıyatı parayla yaptı tabı allah razı olsunkı hanım cok ıyı dılını kesıp ılave ettıler konuşmada bıle aksaklık yok ınanın tafsıye ederım belkı bır dın kardeşime faydam olur sahlıkca kalın

 • muhammedridvanyildiz@gmail.com

  2 yıldır boynumda oluşan ve giderek büyüyen bir tümör vardı. Birçok doktorla görüştük. Tümörün şah damarını sarmaya başladığını ve riskli bir ameliyat olduğunu ve ameliyat yapmaya pek sıcak bakmadılar. Bu süreçte Ozan Bey ile tanıştık. Yaklaşımı ve tutumuyla bize güven verdi. 7 saat süren özverili ameliyat sonucu sağlığıma kavuştum. Ameliyat sonrası ilgisi alakası çok güzeldi. Eğer boyun cerrahisiyle ilgili bir probleminiz varsa kesinlikle Ozan Bey'i tavsiye ederim. Tekrar buradan da kendisine teşekkür ederim.